Безкоштовне літнє харчування

Цього літа у вашому районі доступне безкоштовне харчування для дітей і підлітків. Програми безкоштовного літнього харчування (Free Summer Meals) пропонуються в місцях, де проживають, навчаються та грають члени вашої сім’ї, зокрема в школах, парках, громадських центрах і релігійних організаціях.

Програми безкоштовного літнього харчування доступні для всіх сімей. Для участі не потрібно надавати жодних документів — діти можуть просто прийти й узяти порцію. У багатьох місцях також пропонуються розважальні заходи, щоб підтримувати активність і залученість дітей на час канікул у школі.

Знайдіть нижче найближчий пункт безкоштовного літнього харчування та дізнайтеся, як скористатись іншими можливостями харчування у вашій громаді цього літа.


Отримуйте їжу зараз


Харчування для дітей

Безкоштовне літнє харчування доступне для дітей і підлітків у парках, громадських центрах, школах і релігійних організаціях вашої громади. Кілька важливих речей, які потрібно знати про безкоштовне літнє харчування цього року:

  • Програма безкоштовного літнього харчування призначена для дітей і підлітків віком до 18 років включно, проте деякі пункти можуть пропонувати додаткові ресурси для старших членів родини.
  • Щоб отримати літнє харчування, не потрібно вносити оплату, реєструватись або підтверджувати особу чи правовий статус.
  • Правила федеральної програми змінилися. Цього року діти й підлітки мають бути присутніми, щоб отримати порцію, і її потрібно з’їсти на місці. Батьки та опікуни більше не можуть брати порції від імені своїх дітей.

Введіть свою адресу на карті нижче, щоб знайти пункти харчування поблизу, або надішліть повідомлення з текстом «FOOD» на номер 304-304.