Free Summer Meals

Для дітей віком до 18 років

Цього літа у вашому районі можна отримати безкоштовне харчування та продукти. У всьому Washington відкрито пункти харчування та продовольчі банки. Задля безпеки нашого суспільства в них посилено процедуру прибирання та забезпечено всіма умовами для дотримання соціальної дистанції. Ви також можете претендувати на участь у програмах продовольчої допомоги, у межах яких ви отримуватимете допомогу на купівлю продуктів.

Знайдіть найближчий пункт Free Summer Meals або продовольчий банк нижче, а також дізнайтеся, як подати заяву на отримання допомоги за програмою Додаткова програма допомоги у харчуванні ( Supplemental Nutrition Assistance Program, SNAP) і допомоги за програмою P-EBT (EBT-електронні виплати допомоги за соціальним страхуванням).


Отримайте доступ до продуктів харчування вже зараз


Харчування для дітей

Діти та підлітки можуть отримати Free Summer Meals у пунктах, які розміщено в парках, громадських центрах і школах вашого району. Нижче вказано кілька важливих пунктів про цьогорічне Free Summer Meals, які варто знати.

  • У всіх пунктах пропонують їжу на виніс, яку можна взяти з собою та з’їсти вдома, а в деяких пунктах можуть видавати одразу кілька страв.
  • Щоб отримати їжу, присутність дитини не обов’язкова. Якщо ви хворієте й потребуєте продуктів харчування, залишайтеся вдома та попросіть когось іншого отримати їжу.

Введіть свою адресу на карті нижче, щоб знайти пункти харчування поруч із вами:

Продукти харчування

Знайти найближчий продовольчий банк можна тут або зателефонуйте за номером 2–1–1.

Якщо ви вагітні, нещодавно народили або маєте дітей молодше 5 років, ви також можете претендувати на участь у програмі забезпечення додаткового харчування для жінок і дітей грудного та раннього віку (Women, Infants, and Children Program, WIC). За програмою WIC жінки отримують талони на купівлю продуктів харчування, як-от молоко, йогурт, пластівці та дитячі суміші. Заяву на участь у програмі WIC можна подати за телефоном (для цього не обов’язково потрібно бути громадянином США). Щоб знайти найближчі пункти, які працюють за програмою WIC, зателефонуйте за номером 1–800–322–2588.

Інші програми харчування

Знайти додаткові продовольчі ресурси, зокрема харчування для дорослих і осіб похилого віку, можна тут або зателефонуйте за номером 2–1–1.


Отримання грошей на продукти


Базове харчування (SNAP)

Su familia puede calificar para recibir los beneficios de Basic Food (SNAP), también conocidos como cupones de alimentos. Basic Food ayuda a las familias de Washington a llegar a fin de mes proporcionando dinero para comprar comestibles. Los beneficios se cargan en una tarjeta de transferencia electrónica de beneficios (EBT), que se puede usar como una tarjeta de débito en las tiendas de comestibles y muchas tiendas de conveniencia, minimercados y mercados de agricultores. Una familia de cuatro personas puede recibir más de $600 al mes.

Puede solicitar Basic Food en cualquier momento. Para saber si califica y realizar la solicitud hoy mismo, visite WaFoodHelp.org o llame al Departamento de Servicios Sociales y de Salud (Department of Social and Health Services, DSHS) al 877-501-2233.

Tenga en cuenta que la regla de carga pública ya no está vigente. El acceso a los beneficios de Basic Food no afectará a las familias con solicitudes pendientes de visa.

Los inmigrantes legales que no califican para recibir Basic Food pueden ser elegibles para el Programa Estatal de Asistencia Alimentaria Programa de Asistencia Alimentaria(Food Assistance Program, FAP).

Ваша сім’я може мати право на отримання допомоги на базове харчування (SNAP), так званих талонів на харчування. Програма SNAP надає допомогу сім’ям Вашингтону. У межах цієї програми сім’ї отримують гроші на купівлю продуктів харчування. Грошову допомогу перераховують на електронну карту (EBT), яку можна використовувати як дебетову карту в продуктових магазинах і багатьох цілодобових магазинах, міні-маркетах і на фермерських ринках. Сім’я з чотирьох осіб може отримувати понад 600 доларів США щомісяця.

Подати заяву на участь у програмі SNAP можна в будь-який час. Щоб дізнатися, чи відповідаєте ви вимогам, і подати заяву сьогодні, відвідайте сайт WaFoodHelp.org або зателефонуйте в Департамент соціальних та медичних служб (DSHS, Department of Social and Health Services) за номером 877–501–2233.

Зверніть увагу, що правило щодо державного утримання більше не діє. Сім’ї з нерозглянутими заявами на отримання візи не отримуватимуть допомогу за програмою SNAP.

Легальні іммігранти, які не мають права на отримання допомоги за програмою SNAP, можуть мати право на участь у державній програмі продовольчої допомоги (Food Assistance Program, FAP).

COVID-19 Update


The COVID-19 pandemic has dramatically shifted the community summer meal programs. Please visit the Free Meals During School Closures page for more information about free grab-and-go meals that are being offered to students in Washington state.

For a comprehensive list of resources available in the Seattle-King County area visit our COVID-19 Resource page.

Events


Celebrate the free Summer Meals program at a free, all-ages field day near you. Enjoy a bounce house, music, and free games and activities for the whole family, including face painting, crafts, an obstacle course, and more! A free lunch will be provided to all kids, teens, and adults.

DateTimeLocationAddress
Saturday, June 29
Noon – 3 p.m.
Highland Park
1100 SW Cloverdale St., Seattle, WA 98106
Wednesday, July 10
Noon – 3 p.m.
Powell Barnett Park
352 Martin Luther King Jr Way, Seattle, WA 98122
Wednesday, July 31
Noon – 3 p.m.
Othello Park
4219 S Othello St, Seattle, WA 98118
Wednesday, August 7Noon – 3 p.m.
Northacres Park
12718 1st Ave NE, Seattle, WA 98125