دریافت راهنمایی مالیاتی رایگان

راهنمایی ایمن، قابل اطمینان، آسان و رایگان مالیاتی

بخش بیشتری از درآمدی را که به سختی کسب کرده‌اید حفظ کنید و برای ارائه اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۲۰ خود کمک رایگان دریافت کنید.

از ۲۰ ژانویه تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۱، می‌توانید برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود، از کارشناسان مالیاتی مجرب و دارای گواهی‌نامه IRS راهنمایی ایمن، قابل اطمینان و ۱۰۰٪ آنلاین دریافت کنید. کارشناسان ما به تمامی قوانین و اعتبارهای دردسترس، ازجمله موارد مربوط به لایحه امداد جدید، آشنایی دارند؛ بنابراین، می‌توانند درآمد برگشتی‌تان را به حداکثر برسانند و بخش بیشتری از پولتان را حفظ کنند. همچنین، می‌توانیم در ارتباط با مطالبه بسته حمایتی (stimulus check money) به شما کمک کنیم.

 کمک مالیاتی رایگان برای همه، ازجمله دارندگان ITIN، دردسترس است.

برای اینکه بتوانیم بهترین کمک مالیاتی را به شما ارائه کنیم، چند مورد را باید آماده کنید، ازجمله چند سند اختیاری اما مفید:

به چه مواردی نیاز است

کارت شناسایی عکس‌دار

عکس سلفی از حالتی که کارت شناسایی عکس‌دارتان را در کنار صورتتان نگه داشته‌اید

کارت تأمین اجتماعی یا سند ITIN

هرگونه اسناد مربوط به درآمد (W-2،‏ 1099-R و غیره)

اسناد اختیاری دیگری که می‌توانید آماده کنید

اظهارنامه مالیاتی سال گذشته

صورت‌حساب پرداخت بیمه درمانی (1095‎-A)

صورت‌حساب مراقبت از فرزند

صورت‌حساب برد در قمار

صورت‌حساب شهریه


روش‌های آسانی برای آماده‌سازی رایگان اظهارنامه مالیاتی


کمک گرفتن از کسی

GetYourRefund.org

دریافت خدمات مجازی رایگان برای آماده‌سازی اظهارنامه مالیاتی. کارشناسان مالیاتی دارای گواهی‌نامه IRS با شما همکاری خواهند کرد و سپس ازراه‌دور اظهارنامه مالیاتی شما را آماده می‌کنند و آن را به‌صورت الکترونیکی برای شما ثبت می‌کنند. با یک پورتال امن و قابل اطمینان به آسانی می‌توانید اسناد مربوطه را آپلود کنید.

بدون کمک گرفتن

MyFreeTaxes.com

با MyFreeTaxes.com می‌توانید خودتان اظهارنامه‌های مالیاتی‌تان را به‌صورت رایگان آماده و ثبت کنید. برای استفاده از این سرویس، باید حساب بسازید و خودتان اظهارنامه‌های مالیاتی‌تان را تکمیل و ثبت کنید.

تماس گرفتن برای دریافت راهنمایی

۱-۱-۲

برای دریافت اطلاعات و راهنمایی به زبان‌های مختلف، ازجمله نحوه ثبت رایگان اظهارنامه مالیاتی، می‌توانید با شماره ۱-۱-۲ تماس بگیرید.


پرسش‌های متداول درباره MyFreeTaxes.com


Simple Return (اظهارنامه مالیاتی ساده) چیست؟

اظهارنامه‌های مالیاتی ساده که تحت پوشش MyFreeTaxes است، شامل موارد زیر است: درآمد W-2، سود درآمد محدود، ‌درآمد سود سهام، ‌هزینه‌های تحصیل دانش‌آموزان، ‌درآمد بیکاری، ‌اعتبار تحصیل دانش‌آموزان، ‌سود وام دانش‌آموزان، مطالبه کسورات استاندارد، اعتبار مالیاتی درآمد کسب شده، ‌اعتبار مالیاتی کودک، ‌و هزینه‌های نگهداری از کودک و افراد تحت تکفل. فهرست کامل فرم‌های موجود را می‌توانید از اینجا بیابید: MyFreeTaxes.com/Support

محدودیت‌های خدمات چه هستند؟

بسیاری از اظهارنامه‌های مالیاتی که معمولاً در سایت‌های مالیات حضوری ما به‌صورت رایگان وجود دارند و تحت پوشش هستند، همگی در ‏نرم‌افزار رایگان گنجانده نشده‌اند، از جمله درآمد خوداشتغالی (‎1099-MISC)، سود رهن، مالیات ملک، ‌سایر کسورات جزء به جزء نوشته شده، ‌پرداخت‌های شخص ثالث (‎1099-K)، HSA، و بسیاری دیگر.  اگر این فرم‌های مالیاتی را دارید، باید یک ارتقا را خریداری کنید تا با این سیستم ثبت کنید. اما اگر از MyFreeTaxes.com استفاده کنید، تخفیفی دریافت خواهید کرد. فهرست کامل موارد گنجانده شده در نرم‌افزار رایگان را می‌توانید در MyFreeTaxes.com/Support بیابید.

چه منابع رایگان دیگری در دسترس من است؟

چند گزینه متفاوت را می‌توانید کاوش کنید:

 • تهیه اظهارنامه مالیاتی به‌صورت رایگان و مجازی با کارشناسان مالیاتی ما: مالیات خود را به‌صورت مجازی توسط تیم کارشناسان تهیه اظهارنامه مالیاتی رایگان ما تنظیم کنید. به پایین صفحه پیمایش کنید تا اطلاعات بیشتری درباره گزینه orgمشاهده کنید.
 • تشکیل پرونده به‌صورت آنلاین: می‌توانید ابزارهای رایگان تشکیل پرونده بیشتری را از طریق برنامه‌های IRS Free File (تشکیل پرونده رایگان IRS) بیابید. برای کسب اطلاعات و مشاهده جزئیات بیشتر، به وب‌سایت gov/FreeFile مراجعه کنید.

 

برای تشکیل پرونده در MyFreeTaxes.com به چه چیزهایی نیاز دارم؟

به موارد زیر نیاز دارید:

 • یک آدرس ایمیل برای ساختن حساب
 • AGI دقیق شما از خط 7 فرم 1040 از اظهارنامه مالیاتی سال 2019 شما (برای تأیید هویت)
 • SSN برای کلیه افراد ذکر شده در اظهارنامه
 • کلیه اسناد مالیاتی
 • حساب بانکی و شماره مسیریابی (برای واریز/برداشت مستقیم)

 

AGI سال 2019 خود را نمی‌دانم. باید چه کار کنم؟

اگر هنوز یک نسخه از اظهارنامه مالیاتی خود را دارید، ‌می‌توانید آن را در خط 7 اظهارنامه مالیاتی سال 2019 خود بیابید. اگر سال گذشته پرونده مالیاتی خود را در محل تهیه رایگان اظهارنامه مالیاتی United Way of King County (روش متحد کینگ کانتی) تنظیم کرده‌اید، ایمیلی به آدرس freetax@uwkc.org ارسال کنید و شماره تلفن خود را ذکر کنید تا یک نسخه از اظهارنامه سال قبل شما را برایتان ارسال کنیم. اگر سال گذشته نزد ما تشکیل پرونده نداده‌اید، IRS.gov/get-transcript می‌تواند به شما کمک کند تا یک نسخه از اظهارنامه مالیاتی سال گذشته خود را بازیابی کنید.

 

آیا فردی هست که بتواند تلفنی به من کمک کند تا قدم به قدم اظهارنامه خود را تکمیل کنم؟

اگر به پشتیبانی یا کمک نیاز دارید، می‌توانید اظهارنامه مالیاتی خود را به‌صورت مجازی توسط تیم کارشناسان محلی تهیه رایگان اظهارنامه ما از طریق سیستم ملاقات‌محور تنظیم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گزینه GetYourRefund.org، به پایین صفحه پیمایش کنید.

 

آیا فردی در United Way of King County هست که از طرف من اطلاعاتم را در MyFreeTaxes.com وارد کند؟

County نمی‌تواند اطلاعات و اسناد مالیاتی‌تان را از طرف شما وارد MyFreeTaxes.com کند. اگر مایلید که اظهارنامه مالیاتی خود را به‌صورت مجازی توسط تیم کارشناسان محلی تهیه رایگان اظهارنامه مالیاتی ما و از طریق سیستم ملاقات‌محور تنظیم کنید، ‌به پایین این صفحه پیمایش کنید تا اطلاعات بیشتری درباره گزینه GetYourRefund.org بیابید.

 

آیا مشمول IRS.gov/FreeFile هستم؟

هر فردی که درآمد کمتر از $72,000 دارد، می‌تواند با استفاده از برنامه IRS Free File به‌صورت رایگان تشکیل پرونده دهد.


پرسش‌های متداول درباره GetYourRefund


org چطور کار می‌کند؟

GetYourRefund.org روش ساده‌ای را برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی به‌صورت مجازی و با طی کردن چند مرحله ساده ارائه می‌دهد:

 1. برای تهیه اظهارنامه مالیاتی به‌صورت مجازی و رایگان، ‌روی «File with GetYourRefund» (تشکیل پرونده نزد GetYourRefund) کلیک کنید.
 2. یک پروفایل GetYourRefund ایجاد کنید، ‌پرسش‌های اولیه را پاسخ دهید و تصاویر اسناد مالیاتی خود را آپلود کنید.
 3. برای ملاقات نوبت بگیرید.
 4. در طول جلسه ملاقات:
 • تماس تلفنی اولیه‌ای را از طرف یکی از کارشناسان مالیاتی ما دریافت خواهید کرد.
 • یکی از کارشناسان مالیاتی، ‌اظهارنامه شما را تکمیل خواهد کرد.
 • تماس تلفنی دومی از طرف یکی از کارشناسان مالیاتی ما دریافت خواهید کرد تا اظهارنامه شما را مرور و کامل کند.
 1. از طریق ایمیل، اظهارنامه تکمیل شده خود را امضا ‌کنید.

 

محدودیت‌های خدمات چه هستند؟

Way یک ارائه‌دهنده خدمات فرصت برابر است و همه افراد در ایالت واشنگتن می‌توانند به خدمات رایگان تهیه اظهارنامه مالیاتی United Way دسترسی داشته باشند. اما برخی اظهارنامه‌های مالیاتی برای داوطلبین ما خیلی پیچیده هستند. مثلاً، ‌ما نمی‌توانیم برای درآمدهای کسب شده در ایالت‌های دیگر اظهارنامه مالیاتی تهیه کنیم.

 

ما با Express Credit Union برای پردازش اظهارنامه‌های دارای ITIN شراکت داریم و اپلیکیشن‌های رایگان ITIN (شماره شناسایی مؤدی مالیاتی حقیقی) و تمدید آن را به‌صورت رایگان از طریق Express Credit Union ارائه می‌دهیم.

 

خدماتی که ارائه نمی‌دهیم، عبارتند از:

 • اظهارنامه‌های ایالتی (ایالت واشنگتن هیچ مالیات بر درآمد ایالتی ندارد، لذا اظهارنامه ضروری نیست. اگر در ایالتی کار کردید که به اظهارنامه ایالتی نیاز دارد، می‌توانید از com برای تنظیم آن به‌صورت رایگان استفاده کنید).
 • اگر ‎1099-B‏ دارید (حاصل از کارگزاری، در صورت خرید/فروش سهام).
 • اگر خانه خود را فروخته‌اید یا ضبط رهن شده است.
 • اگر درآمدی از اجاره دریافت کرده‌اید.
 • اگر شغل آزاد دارید و هزینه بالای $25,000 داشته‌اید، زیان خالص داشته‌اید، ‌یا می‌خواهید استفاده از منزل خود را به‌عنوان هزینه کسب و کار کسر کنید.
 • اگر شرکت محلی رسمی هستید.

 

برای تشکیل پرونده در GetYourRefund.org به چه چیزهایی نیاز دارید؟

GetYourRefund.org روی تلفن همراه، تبلت و دسکتاپ قابل دسترسی است. ما متوجه شده‌ایم که بیشتر افراد می‌توانند نسبتاً به‌سادگی به پرسش‌ها پاسخ دهند و مراحل را طی کنند. به موارد زیر نیاز دارید:

 • یک آدرس ایمیل برای ساختن حساب
 • کارت شناسایی عکس‌دار (و برای هر فرد دیگری در اظهارنامه)
 • عکس خودتان در حالی که کارت شناسایی‌تان را در دست گرفته‌اید
 • کارت بیمه تأمین اجتماعی یا ITIN (و برای هر فرد دیگری در اظهارنامه)
 • کلیه اسناد مالیاتی
 • حساب بانکی و شماره مسیریابی (اختیاری، ‌برای واریز/برداشت مستقیم)

 

لطفاً توجه کنید: IRS،‏ GetYourRefund.org،‏ United Way of King County و شرکای ملی با یکدیگر همکاری می‌کنند تا به شکل مؤثری اقدامات و الزامات امنیتی برای تهیه اظهارنامه مالیاتی به شیوه مجازی را به‌روزرسانی کنند.

 

اگر برای کار با GetYourRefund.org به راهنمایی نیاز داشته باشم، چگونه می‌توانم این راهنمایی را دریافت کنم؟

در این صفحه ‌یک قابلیت چت وجود دارد که در آن کارمندان پشتیبانی مشتریان United Way of King County در دسترس هستند تا به پرسش‌ها پاسخ دهند.

 

روی آیکون چت در این صفحه وب کلیک کنید تا فردی شما را راهنمایی کند.

 

علاوه‌براین، کارمندان پشیتبانی مشتریان، در قابلیت وب‌سایت GetYourRefund.org در دسترس هستند. همچنین، می‌توانید برای راهنمایی بیشتر به Hello@GetYourRefund.org ایمیل ارسال کنید.

 

درباره پرداخت‌های تأثیر اقتصادی چطور؟

به موجب قانون Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security (CARES) Act (قانون کمک، امداد و امنیت اقتصادی در زﻣﺎن شیوه ویروس کرونا)، مؤدیان مالیاتی مشمولی که اظهارنامه مالیاتی را برای سال 2019 یا 2018 تنظیم کرده‌اند، به‌طور خودکار «پرداخت تأثیر اقتصادی» را تا حداکثر $1,200 برای افراد یا $2,400 برای زوجین و حداکثر $500 برای هر کودک واجد شرایط دریافت خواهند کرد. برخی مالیات‌دهندگانی که معمولاً اظهارنامه تنظیم نمی‌کنند، باید یک اظهارنامه مالیاتی ساده را ارسال کنند تا بتوانند «پرداخت تأثیر اقتصادی» دریافت کنند.

 

یک «پرداخت تأثیر اقتصادی» تکمیلی، در آغاز سال 2021 به مبلغ $600 برای افراد یا $1,200 برای زوجین و حداکثر $600 برای هر کودک واجد شرایط توزیع شد. خانوارهایی که دارای وضعیت ترکیبی هستند، اکنون واجد شرایط هر دو «پرداخت تأثیر اقتصادی» هستند.

 

به آخرین به‌روزرسانی‌های IRS.gov/EIP مراجعه کنید.

 

آیا می‌خواهید اطلاعات بانکی خود را به‌روزرسانی کنید یا وضعیت «پرداخت تأثیر اقتصادی» خود را بررسی کنید؟ به IRS.gov/coronavirus/get-my-payment مراجعه کنید

 


از حامیان مالی‌مان متشکریم: