Безкоштовна допомога в питаннях оподаткування

Допомога в питаннях оподаткування: надійно, безпечно, просто й безкоштовно.

Заощадьте свої тяжко зароблені кошти, скориставшись безкоштовною допомогою в заповненні податкових декларацій за 2020 рік.

З 20 січня до 18 квітня 2021 року кваліфіковані податкові експерти, сертифіковані Податковою службою США (IRS), надаватимуть безпечну, надійну й повністю дистанційну допомогу із заповнення податкових декларацій. Наші експерти володіють інформацією про всі нові податкові закони та доступні кредити, зокрема й ті, що вказані в новому законопроекті про податкові пільги. Завдяки цьому вони можуть максимально збільшити ваш прибуток, а ви — заощадити більше коштів. Крім того, ми можемо допомогти з отриманням коштів за «стимулювальними» чеками.

Безкоштовну допомогу в питаннях оподаткування можуть отримати всі, включно з власниками індивідуального ідентифікаційного номера платника податків (ITIN).

Щоб ми могли надати вам якісну допомогу в питаннях оподаткування, вам необхідно підготувати кілька обов’язкових (а також кілька необов’язкових, але корисних) документів.

Необхідні документи

  • Посвідчення особи з фотографією
  • Ваше фото, на якому ви тримаєте посвідчення особи з фотографією біля свого обличчя
  • Карта соціального страхування або індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків
  • Будь-які документи про доходи (W-2, 1099-R тощо)

Інші додаткові документи

  • Податкова декларація за попередній рік
  • Заява про ринок медичного страхування (1095-A)
  • Заява про допомогу в догляді за дітьми
  • Заява про виграш в азартні ігри
  • Заява про навчання

Прості способи безкоштовної подачі податкових декларацій


Зі сторонньою допомогою

GetYourRefund.org

Отримайте безкоштовні послуги із заповнення податкових декларацій дистанційно. Податкові експерти, сертифіковані Податковою службою США (IRS), проконсультують вас, а потім віддалено підготують вашу податкову декларацію та подадуть її в електронному вигляді за вас. Завдяки надійному й безпечному порталу можна легко завантажувати необхідні документи.

Самостійно

MyFreeTaxes.com

Податкову декларацію можна подати самостійно на сайті MyFreeTaxes.com. Для цього потрібно створити обліковий запис і самостійно заповнити та подати податкову декларацію.

Звернення по допомогу

2-1-1

Щоб отримати інформацію та допомогу кількома мовами, включно з відомостями про те, як безкоштовно подати податкову декларацію, зателефонуйте за номером 2‑1‑1.


Подяка нашим спонсорам: