Доставка їжі

Компанія United Way of King County пропонує безкоштовну щотижневу доставку продуктів додому в партнерстві з продовольчими банками округу Кінг, Safeway та DoorDash.

Після реєстрації протягом двох робочих днів ви отримаєте від нас електронний лист-підтвердження. З питань щодо цієї послуги, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером 253.237.2019 або за допомогою електронної пошти fooddelivery@uwkc.org.


Як це працює


storage room with a conveyor belt containing several boxes with groceries

1. Коробка життєво необхідних харчових продуктів або пакет зі звичною для вас їжею готується в найближчому продовольчому банку або продуктовому магазині.

person wearing a Live United shirt loads a container of groceries into the trunk of a doordash car

2. Водій DoorDash (Dasher) забирає їжу.

close up of a person organizing a box of canned foods

3. Водій DoorDash (Dasher) щотижня в безконтактний спосіб доставляє її вам додому.

Ця безкоштовна послуга доступна в округу Кінг кожному, хто не може собі дозволити продовольчі товари та не має доступу до місцевого продовольчого банку. 

Ви можете брати участь у цій програмі незалежно від вашого громадянства або імміграційного статусу. Під час реєстрації інформація про статус громадянства не збирається. 

Зверніть увагу! У деяких районах округу Кінг ця програма зараз діє на рівні запланованого навантаження, і може знадобитися від двох до чотирьох тижнів, перш ніж ви почнете отримувати харчові продукти. 

Якщо вам потрібна негайна допомога з харчовими продуктами, зателефонуйте за номером 2-1-1. 

Після реєстрації ви отримуватиме повідомлення про свій статус у списку очікування кожні два тижні. Ви також можете будь-коли звернутися до нашої команди з питаннями або підтвердити свій статус у списку очікування за номером 253.237.2019 або шляхом надсилання електронного листа на адресу fooddelivery@uwkc.org.


Найпоширеніші питання


Хто має право брати участь у цій програмі?

Щоб взяти участь у цій програмі, ви:

  • маєте проживати в округу Кінг, штат Вашингтон
  • не маєте особистого доступу до місцевого продовольчого банку
  • не можете дозволити собі продовольчі товари

Будь-яка особа або сім’я, яка підтверджує свою відповідність цим критеріям, може отримати цю послугу незалежно від громадянства та імміграційного статусу. Під час реєстрації інформація про статус громадянства не збирається.

Як працює програма? Чи отримуватиму я оновлення про свою доставку?

Перед першою доставкою продуктів член нашої команди зв’яжеться з вами, щоб попросити інструкції щодо доставки та підтвердити вашу контактну інформацію. Ми також підтвердимо день та приблизний час, коли ви можете щотижня очікувати на свої продукти.

Щотижня водій служби доставки (Dasher) забиратиме ваші продукти з найближчого продовольчого банку або у продовольчого партнера, та залишатиме їх за вашими дверима за допомогою безконтактної доставки. Якщо ви вкажете номер мобільного телефону, ви отримуватимете текстові оновлення, коли призначається ваш водій Dasher, коли забирають ваші продукти і коли ваші продукти доставляються до вас додому. 

Які продукти я отримаю?

Ми можемо забезпечити заздалегідь підготовлені різноманітні коробки з харчовими продуктами з місцевих продовольчих банків та продуктових магазинів. В них можуть входити консервовані страви, консервовані фрукти та овочі, макарони та інші різноманітні продукти. У доставлювані коробки також входять швидкопсувні продукти, наприклад хліб, молоко або сільськогосподарська продукція тощо. 

Що робити, якщо у мене дієтичні обмеження?

Якщо у вас є дієтичні обмеження або алергія, будь ласка, вкажіть це в формі реєстрації. Член нашої команди зв’яжеться з вами, щоб отримати більше інформації. Хоча ми наразі не можемо гарантувати, що наша програма врахує будь-які дієтичні обмеження, ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. 

Що робити, якщо мої продукти не доставлені?

Ми, як і наш водій Dasher, робимо все можливе, щоб кожний пакет харчових продуктів був доставлений до вас у цілому та неушкодженому стані! Однак іноді трапляються помилки. Якщо ви не отримали свою типову коробку харчових продуктів, спочатку перевірте — можливо, вона знаходиться десь поблизу. Якщо ви живете в квартирі, перевірте залу, вестибюль, вхід або інші місця загального користування, а якщо ви живете в будинку, переконайтеся, що вона не залишилася біля ваших дверей, дверей під’їзду або поштової скриньки.

Якщо після виконання цих кроків ви все ще не можете знайти свою коробку, будь ласка, негайно повідомте нас про це. Щоб ми змогли якнайкраще допомогти вам, якомога швидше зателефонуйте за номером 253.237.2019 або надішліть нашій команді електронного листа на адресу fooddelivery@uwkc.org.

Що робити, якщо у мене є проблеми з моїм водієм Dasher?

Будь ласка, якомога швидше зв’яжіться з нашою командою за номером 253.237.2019 або електронною поштою fooddelivery@uwkc.org, щоб ми могли допомогти вирішити вашу проблему.

Я хочу скасувати послугу доставки. Як я можу відмовитися?

Зателефонуйте нашій команді за номером 253.237.2019 або зв’яжіться електронною поштою fooddelivery@uwkc.org. 

Я не проживаю в округу Кінг. Чи існує в моїй громаді подібна програма?

Хоча ця програма доступна лише для жителів округу Кінг, продовольчі банки та програми харчування продовжують діяти у всьому штаті Вашингтон. З питань продовольчих ресурсів у вашій громаді телефонуйте 2-1-1.


Спонсор:

sponsor logo block for Door Dash program